CB185-110 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CB185-110
  • Производитель
    Cooper Bussmann
  • Описание
    Cooper Bussmann CB185-110 Product: Automotive Circuit Breakers Product Type: High Amp Current Rating: 110 A Voltage Rating DC: 48 V Number of Poles: 1 Pole Actuator Type: Pushbutton Series: CB185 Illuminated: No Mounting Style: Flush Factory Pack Quantity: 1 Termination Style: Threaded Stud